Quality Team Leader/Quality Group Leader (Measurement & Laboratory field)

Quality Team Leader/Measuring & Laboratory supervisor/Automotive/Fejér megye

Multinacionális gyártópartnerünk új kollégát keres a minőségbiztosításban a mérési-laboratóriumi terület csoportvezetésére! A leendő csoportvezető a mérési-laboratóriumi szakterület teljeskörű szakmai koordinációját venné kézbe, szorosan együttműködve egy külföldi nemzetközi szakmai csapattal és a termelési minőségbiztosítással.

A lehetőség neked való, amennyiben rendelkezel erős, folyékony angol nyelvtudással és több éves minőségbiztosítási háttérrel, autóipari rutinnal! A pozícióban előnyként értékelik a csoportvezetői hátteret! Valamint erős előny, amennyiben a méréstechnika, laboratórium területe sem ismeretlen számodra a termelésben!

Várom jelentkezésed angol önéletrajzoddal, amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed!

Feladataid az új pozícióban

  • A mérési, laboratóriumi irányhoz kapcsolódó csapat szakmai koordinációja: erőforrások optimalizálása, a működési folyamatok fejlesztése
  • Biztosítani, hogy a terület folyamatainak működése megfeleljen a minőségbiztosítási és EHS követelményeknek
  • Szoros együttműködés a termelési mérnökséggel, termelési minőségbiztosítás területével
  • A csapat feladatainak meghatározása, célkitűzések elérése
  • A kollégák motiválása, értékelése, fejlesztése, szakmai képzések biztosítása
  • A csapat teljesítményének összehangolása a termelési célokkal

Mire van szükséged a sikerhez

  • Erős, folyékony angol nyelvtudás (folyamatos kommunikáció egy nemzetközi szakmai csapattal)
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási mérnök tapasztalat
  • Autóipari rutin
  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy minőségbiztosítás területén)

Előnyként értékeljük:

  • Csoportvezetői háttér
  • Tapasztalat mérési/laboratóriumi vagy tesztelési szakterületen

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Piacilag kiemelkedő juttatási csomag: magas bejárási támogatás, többféle bónusz, 13. havi bér, magánegészségügyi csomag, nyugdíjpénztár, cafeteria
  • Stabil, multinacionális széleskörű jelenlét
  • Rugalmas munkaidő
  • Munka-magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Izgalmas technológiai környezet

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod mindenképpen angolul!

Iparág
Autóipar
Hely
Fejér megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1183716
Closing date
9 May 2024

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196